Het is al weer een tijdje geleden dat ik mee heb gedaan aan de 31 Day Nail Challenge. Ik vond het erg leuk, spannend en leerzaam. Nageltjes lakken kan (bijna) iedereen, maar nail art is toch een heel ander begrip. Voor mij een nieuw begrip, in die zin dat ik wat dat betreft nog een groentje ben. Dus de uitdaging was groot. Via Instagram plaatste ik 31 dagen lang een foto van de nail art die ik maakte. En niet alleen ik, maar naast mij nog vele andere bloggers. Zo konden we elkaars nail art beoordelen. En op die manier zie je ook hoe het ook anders kan.
Het volhouden vond ik niet eens zo moeilijk, de inspiratie om iets nieuws te verzinnen bij het thema van die dag ook niet. Het moeilijkste vond ik om elke keer die mooie creaties weer na 1 dag te verwijderen. Wat een nagellak remover is er bij mij door heen gegaan in die 31 dagen. En aan het eind had ik (bijna) geen nagels meer over. Ik ben 1 van die ongelukkige vrouwen met ontzettend zachte, breekbare nagels.
Terugkijkend op de dagen begon het vrij simpel met alleen kleur, maar zag ik bij andere bloggers dat ze ook hier al een nail art hadden toegevoegd. Dat wilde ik dus ook, de challenge was voor mij begonnen. En wat mij betreft goed gelukt, mijn eerste bloemen (dag 6) waren een feit. Wow wat was ik daar trots op.
Voor de lezers die het niet meer weten, of voor degenen die voor het eerst komen kijken, wat houdt de challenge ook al weer in:
Nu volgen mijn 31 dagen vol inspiratie en creativiteit:
Week 1 (kleuren) zag er als volgt uit:
Dag 1 – rode nagels
Dag 2 – oranje nagels
Dag 3 – gele nagels
Dag 4 – groene nagels
Dag 5 – blauwe nagels
Dag 6 – paarse nagels
Dag 7 – zwart / witte nagels
Week 2 (kleuren / stijlen) beloofde wat moeilijker te worden:
Dag 8 – metallic nagels
Dag 9 – regenboon nagels
Dag 10 – gradient (ombre) nagels
Dag 11 – polka dots
Dag 12 – stripes
Dag 13 – animal print
Dag 14 – flower
Week 3 (stijlen / geïnspireerd door) van de challenge en ik kreeg de smaak te pakken:
Dag 15 – delicate print
Dag 16 – geometric
Dag 17 – glitter
Dag 18 – half moon
Dag 19 – galaxy
Dag 20 – water marble
Dag 21 – … a color
Week 4 (geïnspireerd door) vond ik de moeilijkste week, maar ik ging door:
Dag 22 – … a song
Dag 23 – … a movie
Dag 24 – … a book
Dag 25 – … fashion
Dag 26 – … a pattern
Dag 27 – … art
Dag 28 – … a flag
Dag 29 – … the supernaturel
Dag 30 – … a tutorial
Dag 31 – Honor nails you love <3 (een nail art van Jenny Fox a.k.a. missjenfabulous)
Welke nail art vonden jullie het mooist? Hebben jullie ook meegedaan aan de 31 Day Challenge?