E.L.F. | Lippenbalsem SPF 8

by Tatiana
e.l.f. Mineral Lip Tint uitgelicht

Eerder in een artikel liet ik jullie al weten dat ik een pakketje van E.L.F. mocht ontvangen. Ik liet jullie al het product uit de Studio lijn: Primer & Plumper voor de lippen zien. Vandaag een uitgebreide review van de Lippenbalsem uit de Minerale lijn. Kijk je mee!?

E.L.F. | Lippenbalsem SPF 8

e.l.f. Mineral Lip Tint

E.L.F.  over … …

Deze lippenbalsem met UV-factor (SPF 8) is meer dan alleen een verzorgingsproduct dankzij de zuurachtige kleuren en een uiterst comfortabele samenstelling. Karitéboter, jojoba-olie, kokosolie en vitamine E zijn de noodzakelijke ingrediënten voor deze hydraterende verzorging, die uw lippen beschermt en zorgt voor een stralende jonge glimlach. Al onze make-up is volledig samengesteld uit mineralen zonder parabenen, conserveermiddelen of chemische kleurstoffen.

e.l.f. Mineral Lip Tint Blush

Gebruik

Deze lippenbalsem hydrateert, beschermt, herstelt en geeft uw lippen een sublieme kleur. U kunt dit product ook als basis voor uw make-up gebruiken: op die manier blijft uw lippenstift de hele dag door perfect zitten !

e.l.f. Mineral Lip Tint Blush

Ingrediënten

Active Ingredient: Titanium Dioxide 4% Inactive Ingredients: Paraffinium Liquidum (Mineral Oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Isooctyl Palmitate, Synthetic Wax, Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina), Petrolatum, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Tocopheryl Acetate (Ve), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil May Contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742), Mica (CI 77019)

e.l.f. Mineral Lip Tint Blush

Mijn oordeel

De verpakking is strak en chique. Ik heb gekozen voor de kleur Blush #6763 en ik vind de kleur geweldig. De liptint is super creamy en heeft een lekker smaakje. Ook is de pigmentatie wel redelijk, voor een lipbalsem. Het is natuurlijk geen lippenstift. Ik moet er wel even bij vertellen dat de kleur niet helemaal tot zijn recht komt, omdat ik de E.L.F. primer heb gebruikt, en deze veranderd de kleur (jammer).

e.l.f. Mineral Lip Tint Look

Al met al ben ik super blij met dit product.

Uit de Minerale lijn van E.L.F. is dit product hier online verkrijgbaar voor € 4,00.

Afsluiting BLOG

Beschermen jullie je lippen tegen zonnestralen?


Ik zou het erg leuk vinden als je een berichtje achterlaat!

Dit vind je misschien ook leuk

Leave a Comment

4 comments

Manon 7 april 2015 - 08:07

Klinkt goed, mooi kleurtje geeft die ook af!

Reply
mariëlle 7 april 2015 - 08:23

Wat een leuk kleurtje, klinkt fijn!

Reply
sonja 7 april 2015 - 08:40

hij klinkt wel goed!

Reply
Lonneke 7 april 2015 - 08:48

Voor een lipbalsem en voor de prijs vind ik hem wel mooi zeg. Ook echt een kleurtje voor mij en staat jouw ook mooi.

Reply