Volgende week laat ik jullie de favoriete hotspot van mij zien. Ik hoop dat jullie al nieuwsgierig zijn naar mijn plekje. Voor deze rubriek ben ik nog steeds op zoek naar leuke hotspots over het hele land. Ken jij zo’n plekje, waar je heerlijk kan eten? Twijfel niet, MELD JE AAN, en deel jouw favoriete hotspot met ons.
In de kern van elk dorp, of in een gezellig steegje in een drukke stad liggen vaak de mooiste plekjes verscholen waar je heerlijk kunt eten of drinken. Een plek waar je heerlijk kunt eten en drinken. Jouw favoriete hotspot.
━━━━hotspot ━━━━
MELD JE NU AAN!
Ik hoop op een leuke samenwerking met jou. Zo kunnen we samen vele hotspots delen. Ik heb nu al leuke hotspots leren kennen, waar ik zeker eens naar toe wil als ik in de buurt ben. Ik ben nu al heel erg benieuwd. Jij ook? Meld je alleen aan, als je ook echt mee wilt doen.
Deel jij jouw favoriete hotspot met ons?
Ik zou het erg leuk vinden als je een berichtje achterlaat!
34 comments
BRASSERIE BLVRD in Vlissingen.
Op een hele mooie lokatie op de boulevard direct aan het strand.
Super gezellig terras en het eten is enorm goed.
Ik zoek echt mensen die hier over willen schrijven! Zou je het leuk vinden als ik je de vragen toestuur? Dan komt jouw favoriete hotspot uitgelicht op mijn blog.
Ja is goed, leuk!
Ik heb je de vragenlijst gemaild. Leuk!
Oh dit vind ik altijd een erg leike rubriek!!
Wil je zelf ook een plekje in de rubriek? Ik zou het leuk vinden als jij je ook aanmeld.
Ik weet wel leuke plekjes maar heb er alleen geen foto’s van enz
Superleuke rubriek! Ik ben aan het denken of ik zelf ook een favoriete hotspot heb. Als ik erop kom, stuur ik je zeker een mailtje!
Dat zou ik leuk vinden, het is een mooie manier om nieuwe hotspots te ontdekken.
Ik woon in Rotterdam en probeer juist elke keer weer iets nieuws te ontdekken, zo blijf ik nieuwe leuke plekjes ontdekken!
Ik vind het ook leuk om nieuwe plekjes te ontdekken! Dus als je nog een leuk plekje hebt in Rotterdam, dan mag je je gerust aanmelden.
Wat leuk om op deze manier hot spots te delen! Ik heb zelf helaas niks leuks of unieks wat ik kan aanraden.
Wat een leuk idee! Ik heb niet direct hotspots waaraan ik denk eigenlijk
Als ik ergens een leuke hotspot tegenkom, dan zal ik ‘m delen (met foto’s erbij natuurlijk). Op m’n eigen blog past zoiets niet echt, dus dan zou jij het op jouw blog kunnen posten! 🙂
Zo leuk hotspot artikel. Ik wil ook meer weten hotspot plekje in andere steden.
Leuk zeg! Ik heb ook wel een paar leuke hotspots! Buurten in Utrecht, Slangevegt Breukelen aan het water in de zomer en Keywest hier bij ons in Vleuten, allemaal superleuke plekken!
Klinkt super leuk! Is er 1 specifiek die je met ons zou willen delen? Dan kan ik je een formulier toesturen!
ja hoor, leuk! Stuur het formulier maar toe esther@mamaisthuis.nl
Dit is echt leuk. Jammer dat ik van belgie ben… maar leuk idee.
Ik heb al een uitzondering gemaakt voor Curacao hihi, dus waarom België niet ook. Daar kom ik met de Kerst ook heel vaak, dus eigenlijk zijn leuke plekjes daar ook van harte welkom.
Wat een leuk idee! Ik ga er even over nadenken of ik nog een leuke hotspot weet!
Denk er rustig over na en als ik je een formulier moet toesturen dan hoor ik het graag.
Leuk idee! Ik ga zeker meelezen met al die leuke plekjes in Nederland
Er staan al een aantal leuke plekjes in de wacht.
Ik kan me wel voorstellen dat dit jouw hotspot is. Leuk hoor! Ook tof om mee te lezen met anderen waar ze graag komen
Mijn hotspot komt volgende week! Dat is inderdaad het idee erachter, favoriete plekjes met elkaar delen.
Oef, dat is lang geleden. Ik woon al een tijdje niet meer in Nederland. Dus hotspots in Nederland kan ik je niet vertellen. Ik kan ze je wel vertellen van Curacao 😉
Ik zou het eigenlijk ook wel heel leuk vinden om een leuk plekje in Curacao te laten zien, dus als je zin hebt stuur ik je het formulier.
Natuurlijk. Stuur gerust een mailtje
Leuk idee ik zoek nog een goede in alkmaar dus ga het in de gaten houden
Leuk, ik hoop dat je een plekje tegenkomt die je met ons wilt delen.
echt een hotspot heb ik niet op het moment, maar als ik er op kom stuur ik zeker een mailtje
Ik hoop dat je er vind, ik weet momenteel geen maar moest ik eentje tegen komen. Stuur ik wel een mailtje.
Oh heel erg leuk. Via blogs ondek je echt vaak leuke hotspots.