Vandaag review ik voor jullie weer een nagellak. Het is een nagellak van Sally Hansen. De lakjes van Sally Hansen hebben elk hun eigen naam en nummer.
De kleur die ik jullie laat zien vandaag is Pat On The Black met nummer 660. Dit is een kleur uit mijn eigen nagellak stash en heb ik niet gekregen om te reviewen. Ik zag deze kleur op het I Love Beauty Event en ik was op slag verliefd. Ik moest en zou deze hebben. Ik hou heel erg van deze donkere kleuren.
Deze donkere kleur heeft veel weg van zwart met een donker paarse ondertoon. In het potje zie je duidelijk dat het gaat om een hele donkere paarse kleur, maar op de nagels lijkt het zwart, alleen zie je in het licht wel duidelijk dat het een super mooie donkere paarse kleur is. I’m in love!
De nagellakjes van Sally Hansen zijn voorzien van een redelijk breed kwastje, wat ik erg fijn vind. Dit brengt makkelijk in 1 beweging aan. De inhoud van het potje nagellak is 14,7 ml.
Ik hou heel erg van dekkende kleuren, omdat ik niet het geduld heb om 3 lagen aan te brengen, en om na elke laag gemiddeld 10 minuten te wachten tot het droog is. Deze lak is niet in 1 laag dekkend, maar dekt wel vrij goed. Ik heb op de foto’s 2 lagen aangebracht en dat is voldoende. Mijn nagels zijn helemaal dekkend met een fantastisch mooie donkere diep paarse kleur.
Deze kleur past ook helemaal in deze tijd van het jaar, en deze kleur ga ik met de feestdagen dragen op mijn nagels. Wat het helemaal af zou maken is een mooie nail art met zilver glitters (jammer genoeg heb ik daar nu te weinig tijd voor).
Wat vinden jullie van deze kleur?Hebben jullie een favoriet van Sally Hansen?Welke kleur nagellak dragen jullie met de feestdagen?
8 comments
Wow heel erg mooi. Heb zelf een gellak meer naar de donker rode kant maar deze is ook wel heeeeeel mooi zeg. Love it. Mooie foto’s.
Ow wauw dat is een hele mooie aparte kleur. Nog niet eerder gezien..
https://www.bloglovin.com/blog/13049789
Ik had deze kleur ook nog niet gezien. Ik vind hem ook super mooi.
Wauw wat een mooie kleur is dit! Het merk lijkt mij ook erg fijn. Trouwens vind je foto’s erg mooi. Liefs
Thnx lief van je!
wat een prachtige lak, erg mooi….
Ja prachtig hè!
Mooie winterse kleur!