Wie mij volgt op Instagram heeft het waarschijnlijk al voorbij zien komen. Maar vandaag laat ik jullie een heel gaaf shirtje zien + statement ketting uit de webshop I’m A FashionLover.
Iโm a Fashionlover is jouw favoriete webshop voor fashion musthaves! We bieden jou de mooiste sieraden, laatste fashion trends en allerlei leuke accessoires om jouw garderobe aan te vullen. In deze webshop vind je fashion volgens de laatste trends, mooie sieraden om jouw outfit af te maken en fashionable accessoires.
โโโโ I’m a fashionloverย โโโโ
SUGAR MOMMY T-SHIRT EN STATEMENT KETTING
I’m A FashionLover is een hele leuke webshop waar echt van alles te vinden is. Je vind er shirtjes, truien en tassen met leuke teksten /ย quotes.ย Maar ook posters voor in huis en telefoonhoesjes. Statement shirts en tasjes zijn het straatbeeld en de modetrend van nu. ย En doordat het zo lekker basic is kun je het makkelijk combineren. En in combinatie met een statement ketting krijg je direct een hele andere uitstraling.
Ik ben zรณ fan van dit nieuwe shirtje in combinatie met de ketting! Op het t-shirt dat ik draag staat de tekst โSugarmommyโ. Maar er zijn nog meer leuke teksten: Sugar & Spice, Can’t hear the haters, I’m the new rebel in town.
Je kunt dit eindeloos combineren met een blazer, vestje, broek, rok en natuurlijk eenย statement kettingenย uit de shop. Het t-shirt is gemaakt van 100% katoen wat ervoor zorgt dat je niet te snel gaat zweten in het t-shirt. Het t-shirt heeft een medium fitted pasvorm.
MIJN OUTFIT
Ik vind het ontzettend leuk staan in combinatie met elkaar, maar ik heb het t-shirt ook al zonder ketting gedragen met een colbert en een ripped jeans, maar ook met een lange rok en een vestje. De ketting heb ik gedragen tijdens een trouwfeest met een jurkje, zie hier.
De t-shirt en de ketting zijn los verkrijgbaar of als setje bijย I’m A FashionLover.
|
Wat vind jij van t-shirts met tekst?ย
Ik zou het erg leuk vinden als je een berichtje achterlaat!
HETย PRODUCT VAN DIT ARTIKEL HEB IK GEKREGEN OM TE REVIEWEN. ALLE REVIEWS WORDEN NAAR EERLIJKHEID GESCHREVEN EN KRIJGEN MIJN EERLIJKE MENING.
Ohh super nice!! Staat je ook heel mooi xxx
Mooi! Ik had je ketting al gespot. Het shirtje spreekt me wel erg aan. Lekker basic, maar toch trendy. Leuk!
Leuke t-shirt samen met die ketting maakt het wel een geheel
Ik persoonlijk wil voor de ketting gaan ,die is super leuk ,voor de t-shirts ben ik wat te oud
Jou staat het echt heel leuk de foto,s zijn ook erg mooi
Ik vind de tekst erg grappig. En die ketting vind ik mooi contrasteren met de eenvoud van het shirtje. Ik vind het een een leuke combi!
Ik heb meteen even gekeken en het is echt een leuke shop!
Wat een leuk shirt en dat gecombineerd met die prachtige ketting wauwie! Je foto’s zijn mooi geworden !
Staat je prachtig het t-shirt en de ketting matchen super met elkaar
Staat je erg goed. Die ketting is helemaal top. Binnenkort een feestje van een vriendin die hier helemaal weg van is. Ik ga even neuzen of ik wat voor haar aan kan schaffen!
Ahh leuke producten en wat een leuke ketting!! Het zijn mooie foto’s geworden en de tekst is sowieso superleuk!
Leuk shirt en die ketting vind ik echt geweldig! normaal hou ik niet van zulke grote kettingen!
Staat je heel erg mooi! Ik ga eens neuzen op de site of ik nog leuke dingetjes zie.
Wauw hij staat je erg goed love it!
Mooie ketting! Ik ben benieuwd waar ‘sugarmommy’ voor staat! ๐
Tja waar staat het voor! Ik vond het shirt in combinatie gewoon erg leuk staan en heb er nooit zo bij stil gestaan. Maar in combinatie met de ketting en mijn stijl vind ik dit wel leuk klinken: Een succesvolle vrouw die weet wat ze wil. Erg gedreven, geld speelt geen rol. Je kunt het natuurlijk zo opvatten als je zelf wilt. Het kan ook een vrouw met geld zijn die geniet van de aandacht van aantrekkelijke jonge mannen. Maar dat gaat voor mij niet op, want ik ben trouw aan mijn man en val op oudere mannen.
oh wauw die t-shirt vind ik echt zooo geweldig, haha
I need this in my life ๐ en die statement ketting gaat er ook perfect bij he
goed gekozen!
liefs
Karlien
Ik hou van je shirt in combinatie met de ketting. Ik ben eigenlijk fan van hele minimalistische sieraden, maar deze vind ik je erg mooi staan! Ik heb zelf ook een T-shirt met de tekst: go sit on a cactus. Ben daar ook heel blij mee, dus ik ga zeker eens kijken op deze site!
Wat super leuk! En de ketting en het shirtje staan inderdaad heel goed samen. Ik zou voor de I can’t hear the haters gaan… hahaha
grappig shirt, ik vind witte shirts met een bedrukking altijd ideaal. echte musthaves, fijn op een jeans te dragen of op een kleurrijk rokje
Met die geweldige ketting kun je elk T-shirt super chique maken! Leuke tekst ook
Leuk shirt! Maar ik ken wel een sugardaddy… is het daar de vrouwelijke versie van? ๐
Staat je leuk! Ik hou wel van statement shirts! Maar de tekst moet me wel aanspreken.
Leuk shirtje met die ketting zo! Inderdaad moet de tekst wel een beetje leuk zijn en sugarmama is niet helemaal mijn ding. Maar andere teksten kan ik weer te gek vinden, dus wie weet zit er iets tussen ๐
Leuk shirtje, zou er zelf nooit aan gedacht hebben het met zo een ketting te combineren, maar is echt een super statement, heel gaaf
Heel leuk, alleen denk je bij sugarmommy snel aan verkeerde dingen, de vrouwelijke versie van een sugardaddy haha, oeps.
Ik ben dol op tshirts en stiekem helemaal de mommy shirts en het liefst nog een maatje voor mijn dochter;-) ketting is mooi gestyled!
Leuke combi! Staat je prachtig. De ketting spreekt mij het meest aan
Hele leuke combi. Mooi dat wit met zilver!
Ik heb deze ketting ook! Staat je prachtig
Leuk combi,en love the neckless. Ga zo direct even kijken wat ze allemaal hebben.
Wat een enorm tof geheel zo het shirt met de ketting. Staat je goed!
Leuk shirtje! De combinatie met de statementketting staat heel mooi!