Vorige week konden jullie op Kimterstege de swatches zien van Coral Illusion, een lakje van RdeL Young. Hier kunnen jullie lezen hoe enthousiast ik was over dit lakje. En vandaag laat ik jullie de swatches zien van nog een lakje van RdeL Young, deel ik nu weer hetzelfde enthousiasme, of was dit eenmalig?! Lees gauw verder.
Ik ben dol op lakjes en dol op budget, als deze combinatie samengaat kun je mij niet blijer maken. Helemaal als het budget lakje high end kwaliteiten heeft, spring ik helemaal een gat in de lucht. En dat de lakjes van RdeL Young ook nog eens Vegan zijn is weer een extra pluspunt!
RDEL YOUNG HOLO NAILS
Rival de Loop Young Nails heeft een heleboel kleuren en finishes in het assortiment, waaronder ook deze holo. Maar de naam holo moet je echt verdienen. Er zijn zat van holo lakjes waarbij het holo effect echt ontbreekt. RdeL Young heeft holo lakjes in de volgende kleuren.
♥ 01 Dreamland (roze)
♥ 02 Lost In Space (grijs)
♥ 03 Cute Candy (lila)
DREAMLAND
Ik heb gekozen voor de roze kleur, omdat dit toch wel mijn favoriet is. Als we het potje openen komt er een soepele en extra brede kwast tevoorschijn voor een optimale toepassing. Met een beetje druk op de nagel, waaiert het kwastje mooi uit, tot een perfect rond en verrassend geheel, waardoor je makkelijk in 1 beweging het oppervlak van de nagel bedekt.
De nagellak is verkrijgbaar bij Rossmann voor slechts € 1,79 per nagellak.
SWATCHES
Op de swatch foto’s draag ik 2 lagen, dit geeft een hele mooie dekking en intense kleur. De nagellak gaf met 1 laag ook al voldoende dekking, maar ik vind een 2e laag net even wat mooier. Ik vind het effect ook erg mooi. Om dit lakje optimaal tot zijn recht te laten komen heb ik foto’s gemaakt met verschillende lichtinvallen en lichtbronnen, zodat jullie het holo effect goed kunnen zien. De lak droogt vrij snel en heeft ook weer een lange duurzaamheid. Het Holo effect is natuurlijk niet te vergelijken en zo intens als dat van de high end merken, dat geef ik eerlijk toe. Maar het resultaat vind ik toch wel chique, en classy. Vooral als je kijkt naar de prijs.
Hieronder nog een paar foto’s en een filmpje van de nagellak in het zonlicht.
https://www.instagram.com/p/BKx8gStAWWA/?taken-by=blogenbeauty
Wat vind jij van het resultaat?
Ik zou het erg leuk vinden als je een berichtje achterlaat!
Wat een mooie kleur , het is ook mijn kleurtje ,
En die ringetje zijn ook zo leuk
Ik wil je een compliment geven over jou blog
Prachtige foto’s en een heel leuk filmpje ,mooi duidelijk
Leuk he die ringetjes! Heb je geen tijd voor een nail art en wil je toch iets bijzonders, dan is dit de oplossing. Bedankt voor zo’n lief compliment.
Wat eeen prachtig kleurtje!
Supermooie kleur zeg! Prachtig met die glittertjes!
Prachtig he, hoewel we van een holo lakje misschien wat meer verwachten, de glitters maken het wat mij betreft helemaal goed.
Heel mooi kleurtje zeg! En prachtige foto’s ook!! Leuk die ringen.
Ik vind het kleurtje ook erg mooi, en dank je wel voor je lieve compliment.
Prachtig
Wauw wat een mooie! En die prijs is ook zeker niet verkeerd:)
Zag hem op insta voorbij komen. Echt super mooi!!
Ik zag het al even voorbij komen op instagram. Wat een prachtige foto’s! En een heel mooi lakje!
Deze MOET ik hebben! Prachtig effect en toffe kleur
Wow hij is echt prachtig! Wat een super mooie kleur zeg! -x-
Ik vind hem ook zo zo zo mooi.
[…] Het holo effect lakje dat jullie hier zien, is ook van het merk RdeL Young. Het effect van deze lak is echt geweldig. In het artikel kun je hier ook nog een video van terugzien, waarom je het effect heel goed ziet. […]